Сергій Рубан: «Солідарність» виступає за впровадження Prozorro в Черкасах

Голова Черкаської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Рубан – про впровадження системи державних електронних закупівель Prozorro:
«Черкаська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» виступає за впровадження системи державних електронних закупівель Prozorro. Адже саме завдяки позиції нашої парламентської коаліції взагалі став можливим перехід всієї країни на нову електронну систему торгів, спираючись і використовуючи досвід Грузії та інших країн.
Нагадаємо, Закон України вимагає переходу на нову систему закупівель із 1 серпня 2016 року. Ми зробимо все можливе, аби запустити цей ресурс в Черкасах раніше, ніж визначено законодавством. Але спершу необхідно досконало вивчити всі нюанси роботи системи, підготувати фахівців та правильно виписати проект рішення про її запровадження.
Ні для кого не таємниця, що в міській раді існує опозиція, яка замість того, щоб працювати на користь черкасців, вносить деструктив в роботу всіх депутатів. Саме для цього й було внесено до порядку денного недоопрацьований проект рішення щодо системи Prozorro. Він виписаний так, що втілити його в життя неможливо. Просимо опонентів не займатися популізмом та не піаритися на цьому питанні.
При цьому дякуємо опозиції за те, що спонукає нас як владу працювати ще активніше та ефективніше. Нині працівники міської ради проходять навчання та готуються до впровадження нової системи та її використання в роботі, здійснюється коригування проекту рішення, фахівці вивчають досвід інших міст, де вже використовують цю систему.
Ми докладемо максимум зусиль і наполягатимемо на прийнятті проекту рішення та втіленні системи Prozorro раніше, ніж 1 серпня. Але лише за тих умов, коли всі вищезазначені пункти будуть виконані, і ми будемо впевнені, що готові до роботи з новою системою. Закликаємо всіх працювати прозоро».